Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 17:47   #8
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ja rozumiem. Ale tak na poważnie, czytacie innych profile?? Przecież tu ważne są posty w sesjach, dyskusje o łączącej nas wszystkich zabawie. Tu nikt mu chyba niczego zarzucić nie miał czego. Nie wiem, bo nie śledziłem Jego wpisów, ale przecież jeśli faktycznie problemem arcyistotnym stał się wpis z założonego przed laty profilu, to chyba trochę przypomina to takie szukanie kija.

Ja nawet nie wiem co ja mam w profilu, bo zakładając takowy każdy z nas czyni to raczej intuicyjnie. Nikomu to przez lata nie przeszkadzało. Po co więc usuwać fajnego Gracza? W myśl wszechwładnego Regulaminu?

Kiedyś pisałem że zastępuje ludziom mózg. Dostałem zresztą klapsy za taką rozmowę, ale to prawda. Nikomu z nas nie przeszkadza, że chodzimy w poprzek ulicy, chodź gdzieś tam są pasy. Chodzi tylko o to byśmy chodząc w ten sposób nie zagrażali innym i sobie. Gdyby teraz naraz z jakiegoś drona wszyscy za coś takiego dostawali mandaty było by to jakieś generalne nadużycie.

Po co czepiamy się literalnie zasad, skoro to służy tak na prawdę tylko temu, by ktoś nagiął się do naszej woli, lub był tacy jak my. Chcecie na prawdę na tym Forum mieć zbór jednomyslicieli nabijających sobie repki poklepywaniem po plecach i wpisami "myślę tak jak Ty"?

Chyba największą wartością ludzi z fantazją, a takich tu przecież masa, jest właśnie myślenie inne, wykraczające poza konwenanse, poza zasady.

Dziwi mnie takie "odnalezienie" grzechu z przeszłości Cohena i wykorzystanie go by zmusić go do uległości.

I smuci...

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline