Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 18:21   #13
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
@Anonim
Ja tam widziałem inne słowo w "Ulubiony system", ale co ja, zwykły człowiek, mogę wiedzieć
Widzę, że teraz jest to skasowane. Jak patrzyłem wcześniej to widziałem jego zainteresowania, ale rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na ulubiony system
To znaczy, że jakoś nie rzucało się w oczy. Przynajmniej mi.
No, ale teraz to jestem ciekaw. To co tam miał?
Cytat:
Napisał Ryo Zobacz post
Oczywiście, że system jest niedoskonały, ale mam wrażenie, że żyjemy w czasach paranoi, kiedy to ludzie zdaje się, oczekują ideału wszędzie, gdzie się tylko da i nie dociera do nich, że przecież nie od dziś są problemy na tym świecie i rzeczywistość jest daleka od perfekcjonizmu. Sęk w tym, iż nigdy nie dało się doprowadzić jakiegokolwiek systemu do ideału, nie da się i nie będzie dało, by nigdy wszystkim się�-nie dogodzi.
System rep popsuł się, gdy ludzie przekroczyli 100 punktów. Ustawić limit na 100, zredukować wszystkim którzy mają więcej do 100 i skończy się cyrk z tymi, którzy non stop klikaja to czy im się podoba czy nie byle żeby wyrobić limity 24 godzinne, byle żeby ktoś oddał im pozytywnego za pozytywnego, byle żeby mieć więcej niż ktoś kogo chce taka osoba zgnoić.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 15-08-2016 o 18:25.
Anonim jest offline