Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 18:31   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dzięki Warlock za odpowiedź przez PW! Wynika, że tam jednak był wulgaryzm.
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Z początku uczestniczył. Później już tylko ograniczał się do stawiania negatywnych reputek. [...]

Serio, nie widziałem gorzej zaprojektowanego elementu forum.
Bo Mansfeld już wtedy był sfrustrowany, że pozostał sam na placu boju i nikt go nie popierał - no wcześniej obraził wszystkich, z którymi dyskutował nieważne czy byli jemu przeciwni całkiem czy częściowo.

Ten element forum nie był zły dopóki osoby nie nadużywające tego systemu nie przekroczyły 100 punktów.
Cytat:
Napisał Ryo Zobacz post
I ja się zgodzić mogę, że system reputacji przydałoby się zmienić, bo przestał się sprawdzać od pewnego czasu. Sama nigdy, ewentualnie bardzo rzadko daję negatywne reputacje, w ciągu całego etatu na LI dałam ich tyle, co da się policzyć na palcach jednej ręki. Jak chcecie, to możecie założyć temat na temat reputacji, można by pogadać o zmianie systemu reputacji.

Jakby co, założyłam tutaj temat:
http://lastinn.info/organizacyjne/16...tml#post654705
Ty jesteś kobietą?
 
Anonim jest offline