Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 18:32   #18
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Anonim
Wysłałem PW.

Z systemem reputacji, a także wszystkimi innymi zmianami technicznymi związanymi z tym forum, problem jest taki, że nie mamy administratora technicznego. Tzn. De facto jest nim właściciel forum (Solinarius), ale wystarczy zobaczyć kiedy ostatnio był aktywny, aby zrozumieć jak bardzo skomplikowana jest to sprawa. Nawet jeśli jest taki mechanizm wbudowany w panel administratora, to Kerm ze swoimi ograniczonymi uprawnieniami (mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nie ma pełnego dostępu - jest kimś w rodzaju junior admina) nie może tego zmienić. Dawniej dawało się piwka za posty, coś w stylu lajków na FB i chyba nie budowało to ogólnej reputacji, co uważam za o wiele lepsze rozwiązanie. Na pewno bardziej sprawiedliwe wobec wszystkich użytkowników.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline