Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 19:17   #23
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Amon, brachu, ciało w szafie?? Myślisz że to sprawa TAKIEGO kalibru. Ja bym raczej powiedział, że nagle ktoś przejrzał monitoring miejski sprzed 10 lat i zauważył jak wysiadasz z auta [poprawnie zaparkowanego] oglądasz się lewo, prawo, lewo [zgodnie z zasadami bezpieczeństwa wykładanymi w SP] i leziesz w poprzek dróżki do kiosku po fajki a pasy 18m dalej. I klops, mandat. A może i utrata uprawnień do prowadzenia pojazdu bo przecież przestępstwo wobec przepisów o ruchu drogowym.

Tak ja to widzę.

I teraz co mamy monitorować 10 lat wstecz wszystkich?? Zaczynasz mnie nurtować. Kto by się na taką ekipę monitorującą pisał? Jak zgłosi się via PW kilka osób, może i zrobiły monitoring wpisów Obsługi z 10 lat wstecz. Tylko...

PO CO?

p
b
.

Ze świeżaków, ot, dla przykładu:

Cytat:
Warn komedia! 15-08-2016 15:06 Leoncoeur Pierdzielenie, pierdzielenie, a konkretow zero. Trolling najczystszej wody.
Wulgaryzm/nie wulgaryzm?? Mnie tam rybka, ale trzeba było by zrobić takie gruntowne resume wszystkich Userów.

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon

Ostatnio edytowane przez Bielon : 15-08-2016 o 19:22.
Bielon jest offline