Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 19:30   #25
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Problemem podstawowym lastina jest jego postępująca nieustannie fejsbucyzacja. System reputek dawno stracił jakikolwiek sens. Ja wyłączyłem swoje po tym, jak na samym początku swojej przygody z lastinem dostałem plusową reputkę bodajże od Nefariusa tylko za to, że dostałem się z nim do sesji. To była moja druga reputka na forum. Pierwszą dostałem od Kseta (obecnie Eliasz bodajże) też za nic. Z tych reputek, które obecnie posiadam niemal połowę dostałem po założeniu tematu "Warn komedia". Właściwie powinienem podziękować Mirze. Może bym podziękował, gdyby to nie był dla mnie powód do wstydu, że przytłaczająca większość posiadanych reputek nie jest za to jak gram i prowadzę tylko... no własnie za co?


Problemem nie jest regulamin, problemem jest jego stosowanie. Ja dostałem warna za to, że użyłem cytatu z wykropkowanym słowem będącym wulgarną wersją słowa "penis" (mam nadzieję, że nie dostanę bana na napisanie "penis"). Przy czym ten cytat nie miał za zadanie kogoś obrazić tylko był soczystym zobrazowaniem problemu. Istotnie jest punkt regulaminu zakazujący używania wulgaryzmów. Jest też nakaz stosowania się do netykiety. Nikomu nie przeszkadzają linki reklamujące alkohole i inne rzeczy w krzykaczu, chociaż to spam. Dlaczego?

Bo to nie narusza fejsbookowego charakteru forum, jest cool!

Pyskowanie moderacji i "niesympatyczność" nie jest fejsbookowe i jest karane. Ja pyskowałem moderacji i według wielu jestem niesympatyczny i za to dostałem warna w wcześniej groźbę warna za linka do antyfaszystowskiego zdjęcia na Imgurze.

Owszem jest punkt regulaminu zakazujący używania linków zewnętrznych w sygnaturkach, ale jest to tłumaczone tym, że booty zczytujące pozycjonują itd. Ja się pytam, czy krzykacza nie zczytują i masy linków do sklepów internetowych i innych stron forów? Tu mogą zczytywać a tu nie? No i link był do Imgura, takich linków na forum są tysiące. No ale agitacja antyfaszystowska nie jest cool.

Nie mam żadnego problemu z Bielon-gangiem. Samego Bielona nie lubię, nienawidzę jego sposobu (nie)prowdzenia, jego słownictwa, megalomanii i pieniactwa, ale dopóki bielonowatość nie wylewa się poza tematy rekrutacyjne i komentarze nie powinna być obiektem zainteresowania moderacji. Co innego, gdyby dochodziło do łamania prawa. Nie wiem, dochodziło?

Tyle.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline