Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 19:49   #26
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie mam żadnego problemu z Bielon-gangiem. Samego Bielona nie lubię, nienawidzę jego sposobu (nie)prowdzenia, jego słownictwa, megalomanii i pieniactwa, ale dopóki bielonowatość nie wylewa się poza tematy rekrutacyjne i komentarze nie powinna być obiektem zainteresowania moderacji. Co innego, gdyby dochodziło do łamania prawa. Nie wiem, dochodziło?
Nie znam pojęcia "Bielon-gang" ale chętnie się zapoznam. Rozumiem to, że ktoś mnie nie lubi, choć wolał bym wiedzieć czemu i za co. Rozumiem żal za porzucone sesje, ale już milion razy tłumaczyłem się ciężką chorobą córki, żony, 6 firmami prowadzonymi i brakiem nagłym czasu. Odór mego słownictwa kalający Kolegi wykwintne gusta jest mi niepojęty, albowiem w sesji piszę dostosowując język do klimatu sesji a na co dzień staram się stosować zasady poprawnej polszczyzny, co najwyżej wyrażając się nader dosadnie. Pieniactwo, o to rozumiem. Ja to nazywam walką o prawa wszystkich a nie wybranych. A prawa chyba nie złamałem. Co najwyżej złamał je ten, kto otrzymał ode mnie wsparcie finansowe za obietnicę przeniesienia forum 1:1. Znaczy się Sol. To się nazywa przestępstwo oszustwa/wyłudzenia etc. Bez znaczenia. Było minęło.

Pozdrawiam Was misiaki tęczowe.
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline