Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 21:09   #432
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No przeczytałem o tym tam, ale nie łączy mi się to w całość z brutalnym morderstwem, groźbami, wandalizmem, próbą zabójstwa i podwójnym niebrutalnym zabójstwem. I do tego tym ostatnim popełnionym przez policjanta, choć nie było żadnych scen na policji (oprócz tej po odkryciu zwłok dziewczyny na początku; choć zabiegałem o to) i nie było szans poznania prawdy o tym policjancie.

Być może nie łączy mi się w całość ze względu na to, że pilnie jedynie śledziłem losy Verniera, a w najlepszym razie pobieżnie innych. Nie udało mi się was namówić, żeby - jak dla mnie - realistycznie podejść do tematu i napisać swoimi słowami, w ramach dialogu streszczenie swych dotychczasowych przygód, w których nie uczestniczyły inne postacie graczy.

Powtórzę zatem pytania: Możesz opisać pokrótce jak to wyglądało z ekipą, która grała to na żywo? W którym miejscu my, forumowcy, żeśmy pobłądzili?
 
Anonim jest offline