Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2016, 07:28   #433
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Anonim w wolnej chwili dopiszę to, jak potoczyły się wydarzenia drugiej grupy, tej grającej w rzeczywistości. Bo raportu z sesji nie będę robił. Nie robiłem do tej pory żadnego, bo nie lubię tego robić. A jak ja czegoś nie lubię to po prostu tego nie robię :P
Przyznaję. Policjant był "wyciągnięty z czapy" na domknięcie wątku Verniera. W oryginale i w scenariuszu nie miał mieć nic wspólnego z kultem. Był uczciwym stróżem prawa którego jednak blokowały "naciski z góry". W zakończeniu też nie planowałem masakry na farmie i "zabijania na siłę" graczy. Proszę potraktuj to jako odcięcie się od sesji i nie ciągnięcie czegoś, co - w mojej opinii - nie miało już sensu. Przynajmniej dla mnie jako MG
 
Armiel jest offline