Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2016, 10:17   #44
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Widze pewna zaleznosc ze placz podnosza tylko ci co maja na pienku z Obsluga lub swoim zachowaniem oberwali po zadku negatywami od graczy.

Oczywiscie forum jest be, Obsluga to kolesiostwo i kazdy gracz ktory ich popiera to ich piesek slugusek.

Tylko wy jestescie ostatecznym plomieniem sprawiedliwosci walki o rownosc o moim meczennicy za sprawe.

Nudzcie i zalosni jestescie.Jak nie Repki to Regulamin jak nie to to siamto.

Ten post odnosi sie do tego co zaobserwowalem od kiedy jestem na forum.


Ja powiem krotko ? Nie podoba sie lastin?

Pakuj login haslo swoja sesje otworz swoje darmowe forum wez swoich kumpli rownie mocno ciemiężonych i zalozcie swoje wlasne forum.
Bedziecie mieli swoj regulamin, brak reputek i bedzcie robic sobie co wam sie zywnie podoba.


Bo juz naprawde nie bylo mnie troche wchodze w pierwsze dwa trzy tematy i zygac sie chce i odechciewa sie tu wogole zaglądać.

Przeciez jak jest tu tak zle to cale armie rusza waszym sladem a lastinn padnie... a wy osiagniecie swoja Valhalle.

Rzeklem co mialem rzec i nie zamierzam nawet wiecej tu zagladc wiec wszelkie proby zaczepne czy tez elokwente riposty sa skazane na niepowodzenie wiec co najwyzej mozecie klepac by sobie ulzyc.

EoT z mojej strony.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 16-08-2016 o 11:00.
PanDwarf jest offline