Wątek: Demon Upadku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2007, 10:51   #26
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Młodzik jeszcze w trakcie dumnej przemowy krasnoluda schował swój miecz do jaszczura - jednocześnie podchodząc do najbliższego truchła.
Z zaciekawieniem począł oglądać ptaszysko co jakiś czas dźgając je nożem...

Gdy tylko krasnolud umilkł - wstał ciężko wzdychając, schował nóż w cholewę buta.

Przeniósł swoje ciężkie spojrzenie po wszystkich trupach na polu - po czym skierował je na krasnoludy.
-Jestem Johan... Podróżuję do Altdorfu. - wzruszył ramionami, jakby chciał usprawiedliwić cel swojej podróży.- Znalazłem w lesie dziwne obozowisko. Gdy chciałem sprawdzić czyje - te demoniczne ptaki mnie zaatakowały... - po chwili dodał z zatroskaną miną- To nie jest naturalne... .
Po kilku sekundach zamyślenia jakby się ocknął - Ah... panowie - dokąd wy zmierzaliście?.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline