Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2016, 23:18   #27
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
Oto jest. Drugi post. Kombinujta ;] Mam nadzieję, że wielkiego szoku, ani zawału nikt nie dostanie...

Czas na odpis do końca poniedziałku 22.08. Przedłużone o dzień, bo nie wiem jak się zdążymy z odpisami wyrobić (głównie przeze mnie). Jak ktoś mnie potrzebuje w jakiejkolwiek sprawie, to proszę zostawiać info tu, albo w PM albo w docu.
Jeśli o tego ostatniego chodzi, to jestem dostępna na pewno od 9 do 16 w normalne dni, nie wiem na razie jak będą wyglądały wieczory. Wszystko do dogadania.

EDIT:
Macie do odegrania dialogi lub do dostania wytyczne. Stąd czekam na ruchy od Was. Post się będzie kończył, hm, snem. Przy czym jak teraz spróbujcie iść spać, to nie wyjdzie I sen nie musi oznaczać klasycznego pójścia spać. Ale także np. utratę przytomności.
Edit dajÄ™, bom sklerotyczka. PracujÄ™ nad tym.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners

Ostatnio edytowane przez Morri : 16-08-2016 o 23:40.
Morri jest offline