Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2016, 02:13   #24
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Dopisałem fragment dla Svena! Poniosła mnie moja chora wyobraźnia... za wszelkie urazy psychiczne z góry przepraszam!

Wybaczcie że tak długo. Miałem problem, by się w ogóle za to zabrać (czyt. nie chciało mi się i z ręką na sercu się do tego przyznaję, możecie mnie ochrzanić), też miałem lekki problem z weną. Po północy coś nagle wymyśliłem... no i proszę. Mam nadzieję, że oczekiwanie się opłaciło!

Możecie pisać również po terminie. Spróbuję posta naskrobać w czwartek, ale go nie wrzucę. Dopiero w poniedziałek się pojawi jak już.

@Edit: Duh, dwa posty od tej samej osoby pod rząd! Wygląda paskudnie.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]

Ostatnio edytowane przez Flamedancer : 17-08-2016 o 02:27.
Flamedancer jest offline