Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2016, 18:38   #1
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Rekrutacja uzupełniająca do "Ku Zatraceniu" [WH II ed.]

Moi gracze chcą towarzystwa, więc kimże ja jestem żeby im się sprzeciwiać.

Sesja jest sandboxem o perypetiach grupy kultystów w Imperium roku 2510 KI. Miała być prowadzona do ostatniej postaci i obyć się bez uzupełnień, ale to ja i sesja jesteśmy dla graczy nie na odwrót. Gracze chcą, więc rusza rekrutacja uzupełniająca.

Sesja o chaosytach wyznających Tzeentcha. To kultyści z misją. Tak,tak co to za sandbox skoro jest jakaś misja? Misja i watek przewodni jest po to by wymusić granie drużynowe i zapobiec podrzynaniu gardeł na masową skalę. Maniakalnym mordercom dziękujemy. To nie wyznawcy Khorna.

Akcja toczy się obecnie w obozie mutantów znajdującym się gdzieś w tym kółeczku:

Bandą dowodzi Korzar.

Na razie nie przysyłajcie mi mechaniki. Chcecie dołączyć to przyślijcie koncept postaci. Nawet nie historię tylko jak widzicie swoją postać i jej rolę w sesji.

Trzeba określić jakiś czas więc powiedzmy, że rekrutacja potrwa do 28 sierpnia.

Koncepty na PW.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 17-08-2016 o 22:09.
Ulli jest offline