Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2016, 11:40   #16
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Zagłosowałem na Reikland - mniej lub bardziej udana wariacja na temat renesansowego świata fantasy. Reszta landów wygląda jak miszmasz różnego typu sentymentów przelewanych na papier przez twórców WFB/WFRP.

Odnośnie dyskusji WFB vs AoS - trzeba zagrać w obie gry ale moje wrażenie było takie, że o ile WFB wprost nie jest grą dla dzieci i chyba nigdy nie było, to AoS prawdopodobnie nie jest grą dla dorosłych i być może nigdy nie będzie. Kwestia chyba nowego targetu GW.
Jak dla mnie dobre WFB skończyło się na etapie 6ed - więc nie wiem, czy porównywanie świeżego produktu z ostatnią, nie najlepszą edycją WFB będzie rzetelne, ale nie wiadomo - w końcu kwestia gustu.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 18-08-2016 o 11:46.
Asmodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem