Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2016, 15:21   #1016
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Angie uśmiechnęła się. Uniosła rękę do góry, kładąc dłoń na jego głowie. Stała nadal tyłem do niego.
Michael poczuł, jak zimne bransolety dziewczyny muskają jego szyję.
I wtedy w jego głowie rozbrzmiał głos. Nie Angie, ale jakiejś innej kobiety. Najwidoczniej ktoś powtarzał jej słowa.

- Nie wystrasz się. - rzekła.
- Tak możemy rozmawiać, bez tego, że ktoś podsłucha, jak ta stojąca przed nami suka.

- Tak wiem, co się dzieje. słyszę co mówi Wypłosz. To jeden z darów paktu. Komunikacja na dowolną odległość, nawet do umbry i innych światów. - wyjaśniła demonica.
- Bez paktu mogę tylko rozmawiać z innymi demonami, lub słuchać, gdy ktoś wypowie me niebiańskie imię.

W umyśle zaś połączyła się ze swymi duchami, które wpatrywały się dla niej w umbrę.

Michaelowi przekazała informację od razu, Wypłoszowi gdy Sif się oddaliła nieco.

Skupiła się też na swej zdolności wykrywania nadnaturalnych zjawisk i magii.
 
Ehran jest offline