Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2016, 15:38   #40
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Potacz: Jak pisałem wcześniej, popełniłem dwa błędy. Dwa błędy które doprowadziły do tego do czego doszło. Szczęśliwie mam pomysł na inną postać. Postać która będzie przydatna, ale nie kluczowa.

Innymi słowy tak, deklaruję się. Mam słabostkę do Travellera i ogólnie pojętego sci-fi. Jednak kwestią otwartą jest to jakie będą ramy odpisów i czy będziemy korzystać z gdoca... ale to wszystko to już w ramach właściwej rekrutacji, raczej.

Jeszcze raz was przepraszam za tamtą sesję. Głupio wyszło, ale nic na to nie poradzę. Tak czy inaczej trochę czasu minęło, człowiek swoje pograł na forum i ma bardziej życiowe podejście do PBF. Nic tylko się udać.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline