Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 09:05   #18
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wszystkie KP zaakceptowałem i sesja wystartuje w 7 osób. Za 2 -3 dni (może wcześniej) pojawi się w panelu horror z dodanymi graczami itp.

Przepraszam, ze tyle to trwa ale ... mój tata poważnie zachorował i wylądował w szpitalu w stanie zagrożenia życia. Teraz niby jest lepiej, niby bo z chorobą, na którą cierpi, nigdy nic nie wiadomo. Ja powoli ogarniam się z pracą (ze względu na sprawy szpitalno - administracyjne trochę zapuściłem zadania, które w niej miałem) a w wolnych chwilach późnym wieczorem zajmuję się wysyłką książek do ludzi, którzy wsparli moją powieść. Za chwilę "wyjdę na prostą" (taką mam nadzieję) i ruszymy. Pierwszy post w sesji jest bardzo ważnym postem i nie chcę go pisać na kolanie.

Rekrutację można uznać za zamkniętą. Proszę o jej archiwizację.


Gdyby ktoś jeszcze zapragnął dołączyć do gry nim ją "odpalę" proszę o kontakt na PW.

Raz jeszcze przepraszam wyczekujących za zwłokę. Mam nadzieję, że z tego powodu nie rozmyślcie się i nie zniechęcicie do gry. Ci co mnie znają potwierdzą, że raczej jestem solidny. Jak już zacznę to skończę. Nie ma lipy.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline