Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 15:53   #11
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ravanox Zobacz post
Ja i MTG jestem za pan brat (gram przez Steama w DARMOWE Magic Duels) tylko nie rozumiem Cockatrice'a. Ale chętnie pogram


Ravanox out
Wiem, że pisałeś mi PW, ale odpiszę to tutaj, w razie gdyby ktoś miał podobne wątpliwości.
Cockatrice, jak pisałem, jest symulatorem stołu. Tzn. gracze mają swój kawałek ekranu, na którym wykładają karty. Poza tym mają swój pasek kart na ręce, który jest widoczny tylko dla nich (jak w normalnej grze). Za pomocą kliknięć wystawia się karty i tap'uje je i robi inne rzeczy.
Jak mówiłem, Cockatrice nie jest w pełni zmechanizowany. Czyli w przeciwieństwie do programów typu Magic Duels na Steam, tu sam musisz sobie tap'ować landy i wyciągać karty z ręki na stół. Nie ogranicza Cię mechanika (czyli możesz kłaść karty na stół wedle woli i ciągnąć z talii następne), jedynie zasady rozgrywki. A więc jest to taki symulator z krwi i kości, gdzie zasady zabawy ustalają gracze i to oni mają je przestrzegać. Dla mnie to jest akurat na plus.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline