Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 18:14   #317
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Odpis zakończony, uwzględniając deklarację Kerma z prywatnej wiadomości (zgoda na zaniesienie Tobiasowi wody).

Zasadniczo, to już koniec przygody, chyba że nasi bohaterowie chcą zrobić coś jeszcze na finał. Zakończyło się, jak się zakończyło, ale przynajmniej główny nemezis nie żyje, a kompan został pomszczony.

W miarę szybko postaram się napisać jakiś raport z sesji. W prywatnej wiadomości dam wam znać, kiedy będzie.

Wasze ewentualne refleksje na temat sesji będzie mi miło widzieć, albo tutaj, albo we wspomnianym raporcie (fajnie, gdyby w tym drugim, ale nie nalegam, jeśli nie chcecie czekać).

Z mojej strony, już tak na zapas, bardzo dziękuję wam za grę przez ponad rok. Była przerwa, było spóźnianie się z mojej strony, ale dotrwaliście do końca i jestem Wam za to bardzo wdzięczny.
 
Fyrskar jest offline