Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2016, 15:29   #15
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
LI to moje 4 forum PBF i być może ostatnie.
I to wcale nie dlatego, że jestem tu tak zakorzeniony, że nie widzę innych opcji.

Tu chodzi o ludzi, jak to już zauważono. Otóż RPG to sprawa niszowa i to niszowa coraz mocniej. Jak zaczynałem, średnia wieku to było 20 lat. Teraz to 30 lat... czyli Ci sami ludzie, podobni mi. Część odeszła, pojawiło się kilku nowych, ale prawdę mówiąc nic poza tym. Czy LI jest wyjątkowe? Tak naprawdę nie bardzo. Po prostu mimo zaszłości, to ma najlepszy, zachęcający interfejs i najwięcej użytkowników aktywnych. A ludzi ściąga tam, gdzie jest największa aktywność, więc forum korzysta na byciu największym.

Czy da się stworzyć inne, lepsze i większe miejsce do PBF? Były takie próby w lepszych czasach i stwierdzam: obecnie nie. Chyba, żeby zabrać populację LI ze sobą i zachęcić, by w nowym miejscu pozostali.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline