Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2016, 10:52   #63
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Mała aktualizacja:

Ustawiłem już psy na mapce bitewnej.

Na mapie dziczy pojawiła się nowa lokacja - Wieża Czarodzieja.

Nowy wpis pojawił się też w dokumencie Wzgórza Duskmoon. Dopisałem Wieżę Czarodzieja, a także zaktualizowałem Jaskinie Orków - dopisałem plotkę o możliwym przejściu do Zaginionego Miasta.

Ostatnią nowinką jest mapa podziemi, która na razie pozostaje pusta. Planowałem dodać ją wcześniej, lecz zapomniałem o niej i dopiero teraz się pojawiła. Generalnie, będzie to mocno uproszczona mapa odwiedzonych przez was podziemi. Nie będzie tam ukazany dokładny przekrój pomieszczeń, a jedynie pokonana trasa - wszystko po to, abyście nie tracili (jako gracze) tak łatwo orientacji w podziemiach.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline