Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2016, 19:57   #92
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Panowie, panowie... Widzę, że muszę sprostować parę spraw.

Cytat:
E: MG zapowiedzieli, że horror na początku nie będzie Alien, więc nie ma się co martwić. Ja i tak zabieram zapalniczkę
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Jeśli sesja miałaby być według mojego konceptu, to klimat byłby różny dla "prologu" - horror, ale nie taki jak alien. [...] ,ale nie wiem czy jest sens się nad tym rozwodzić teraz, bo sam sesji nie poprowadzę.[...]
Koncepcja ta może ulec drastycznej zmianie, bo to główny MG będzie miał decydujący głos
Tyle w tym temacie.

Cytat:
Napisał potacz Zobacz post
Napisałem do pozostałych w temacie, żeby zaczęli się zastanawiać nad postaciami.[...]
Zastanawiać się można i miło że tak się palicie do gry.
Niemniej jednak ja bym się wstrzymał z robieniem karty do rozpoczęcia rekrutacji. Rekrutacja prawdopodobnie będzie, mimo że was samych wystarczy by zaludnić niejedną kolonię ^^. Wszystko w niej umieścimy co trzeba wiedzieć, prawdopodobnie będzie tam też instrukcja tworzenia postaci w j. polskim dla tych co sobie by inaczej nie poradzili.


Cytat:
A co z moim pomysłem lekkiego dopakowania postaci?
Z tego co mi wiadomo na ten moment, to nie będzie żadnego dopakowania... przynajmniej na początku.

 
Rewik jest offline