Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2007, 23:03   #36
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Mariusz Leszczyński

Przysiadł się Mariusz do Borysa wsłuchawszy się w rzewną pieśń kozaka.

Wypij wraz ze mną trunek szlachetny i wiedz, że okazyję będziesz miał przednią by odwet poczynić. Nijak to strat wynagrodzić Ci nie może, ale zawsze sprawiedliwość wyrówna. Łupy pokryją stracony majątek a i białogłowa może i jaka się znajdzie. U mnie pomoc znajdziesz niezależnie od wyników tej wyprawy bo niegodzi się by tatar czy inna zakała zza granicy życie rodaków rujnowała.

Posiedział z nim jeszcze w rozmowę się wdając po czym podszedł do Władimira Koszyńskiego i rad z chwili wolnej podjął i z nim rozmowę.

Ech Panie Bracie Wladimirze, dalekieśmy postępy uczynili. Chciałbym żeby i Waszmość znalazł okazyję co by w szeregach strzelców przećwiczyć. Wiem, wiem może staram się aż za bardzo ale wiesz Waszmość o życie ludzi tu chodzi a jam jest na tej wyprawie za nie odpowiedzialny. Bez strat raczej się nie obędzie ale im lepiej się przygotujemy tym lepsze będą efekty w walce. Na ten czas ćwiczenia z wozami niepotrzebne już będą, w razie co jesteśmy na miejscu. Za te manewry chyba należy się im porcja alkocholu. - uśmiechnął się szeroko.W końcu wozy porządnie ustawione a i przyda się im nieco wypoczynku póki jeszcze na teren wroga nie wjechaliśmy. Oczywiście wartownicy wypiją jutro kiedy to wolny etat im przypadnie.

Raz jeszcze usmiechnął się po czym toas za Pana Brata Wladimira podniósł i pociągnął łyk spory miodu.

Tymczasem powiadaj Waść co tam na dworze słychać, wszelako miałeś okazyję w nowe wieści się wsłuchać. Ciekawi mnie jak tam rządy stoją opinie o królu i inne takie, Waszmość wie najlepiej co się mym uszom spodoba. Ba może wydarzyło się coś ciekawego, zaganiany w tym marszu zapomniałem spytać ale teraz mamy chyba chwilkę Waswzmość żeby porozmawiać.
 
Eliasz jest offline