Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2016, 11:49   #22
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Nie słyszałem o czymś takim, ale jeśli tak było to jest to już problem MG, bo na własne życzenie zniszczył swoją sesję.
Zapytaj kogoś z większym stażem w moderacji o sesję w której padały groźby karalne w komentarzach. Prowadził to Bielon.

Cytat:
Napisał Morel Zobacz post
Heh no nie taki był zamysł żeby mieć jakąkolwiek przewagę. Chodzi jedynie o zajawkę. I już bardziej podoba mi się pomysł skakania w czasie w życiu mojego bohatera. epizody sprzed jakiegoś momentu kiedy gram początkującą postacią lub późniejsze kiedy ma to być postać zaawansowana.
Mój zamysł miał na celu takie manewry jak np. robię postać zaawansowaną, a w poprzedniej sesji obcięli mi łapę to nie mam łapy teraz, albo zajefajną bliznę przez ryło;] albo inkrustowaną włócznię importowaną przez kolekcjonera antyków, któremu uratowałem rzyć przed korsarzami czy poborcami podatkowymi.
Problemu nie ma jeśli gracz rozumie o co chodzi w RPG. Czyli jest to gra towarzyska, której celem jest stworzenie interesującej historii i dobra zabawa. Jeśli zaś traktuje to jak wyścig o złote kalesony to problem jest.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem