Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2016, 20:35   #114
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Co do grania kobietką - jeszcze tego nigdy nie robiłem tego na sesji i jakoś tak mnie naszło, że może czas spróbować? No i story jakieś wyjdzie (ale bez romansów panowie, bo to będzie po prostu [CENZURA] dziwne ).

A, ktoś mje będzie musiał przy mechaniksach pomóc. Ale to już jak wykoncypuję, czym ona ma się konkretnie zajmować.


//Na forum nie przeklinamy, przestrzegamy regulaminu (tak, zdążyłam się przyczepić ) - Nami
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 25-08-2016 o 21:24.
JaTuTylkoNaChwilę jest offline