Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2016, 20:51   #48
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację

Rossefall okazało się być podupadającym, ale kiedyś zapewne bardzo majestatycznym dworkiem w północnej Anglii. Miejsce było nie tylko ciche, ale wyglądało na opuszczone. W żadnym z okien nie dostrzegli świateł czy choćby jakiegoś ruchu.

- No no, ktoś tu ma szlacheckie korzenie - zażartował Emil, ale nikt nie podchwycił jego żarty, więc umilkł.

Kiedy zaleźli się na miejscu, Felitia wydała rozkazy.

- Reco i Star idziecie zrobić rekonesans i sprawdzić czy ktoś tu jeszcze mieszka. Emil zajmij się Tiną, w razie pogorszenia, melduj na wszystkich częstotliwościach. Ja zadbam o kamuflaż dla Aurory...

- Jeśli można - zaczął Reco - zostawcie kamuflowanie mi, mam doświadczenie. Szybciej mi pójdzie, a jeśli tatuś wciąż dycha, lepiej żeby ktoś zapowiedział mu moje przybycie niż tak pyskiem w pysk.

Kapitan zmierzyła wzrokiem pilota, jakby chciała coś powiedzieć o jego tchórzostwie, ale tylko skinęła głową. Widać wiedziała więcej o przeszłości Reco niż reszta załogi.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline