Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 11:54   #16
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Próbowałem. Niewiele z tego rozumiem [a na żywo grałem kiedyś]. Jakbyś miał jakiś prostszy program to mógłbym kiedyś pograć. Nie wiem jak tworzyć talię - w sensie ile ona ma kart zawierać i jakie. Wolałbym, żeby gra to co najmniej podpowiadała, rozumiem, że niektórzy czerpią przyjemność, żeby sobie samemu ułożyć, ale do tego przydałby się bardziej przyjazny sposob na segregowanie kart, bo po nazwie/kolorze przy setkach ich to lipa jakich mało.
Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
I tak i nie.
Z racji tego, że jest to bardziej po prostu "stół" niż gotowa gra (jak Hearthstone), gra toczy się wolnym tempem. Łatwiej jest też wszystko tłumaczyć, wykładać dowolnie karty, bo będąc na stole nie gonią nas timer ani odbijane poszczególne fazy tury i wymaganych w nich zagrań. W ten sposób można się nauczyć gry, tak jakby robiło się to na żywo.
No i poza tym daje to więcej możliwości, bo można eksperymentować z układem stron graczy (np. grać wielu na wielu).
Czyli to jest dla tych co znają mtg z każdej strony, a ja do takich nie należę, więc nic z tego nie będzie. Ostatnią wersję jaką grałem to chyba była 5 albo 6.
 
Anonim jest offline