Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 14:54   #100
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Biorąc pod uwagę, że to istotnie jest wieża CZARODZIEJA, a więc kogoś kto musiał mieć znacznie większy od was poziom doświadczenia oraz bogactwa, to można się spodziewać sporo przykrych niespodzianek przygotowanych specjalnie dla intruzów, a które zaplanował czarodziej przed opuszczeniem swojej wieży (o ile w ogóle ją opuścił, bo to wszystko są tylko plotki). No, ale to tylko taki podręcznikowy "Common Sense", aniżeli podpowiedź Mistrza Gry

Cytat:
e. Czy Colin potrafi zaznaczyć położenie wieży maga na naszej mapie?
Już wam zaznaczyłem. Jest też także nowy wpis z paroma dodatkowymi informacjami, które nie zdążyłem wam przekazać, bo niestety miałem bardzo ograniczony czas, kiedy pisałem z Kermem, ale są to informacje, które bez trudu byście od niego wydobyli (nic szczególnie konkretnego, a jedynie troszkę bardziej szczegółowe rozwinięcie poprzednich informacji).

Jeśli ktoś chce jakąś poza-postową rozmowę z Colinem to zapraszam na PW, GG lub GDoca - wedle uznania.

Cytat:
e2. Czy orkowie mieli na sobie lub ze sobą jakieś symbole, które zdradzałyby ich przynależność do jakiegoś plemienia, itp.?
Owszem, jest to symbol dwóch skrzyżowanych włóczni, które ułamane są trochę powyżej środka. Macie więc do czynienia z klanem Złamanych Włóczni.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline