Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 16:55   #102
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeszcze pewnie będziecie mnie w tej sesji przeklinać, więc uznałem, że lepiej nie karać dodatkowo. Co do leczenia, to najpierw zostało zaaplikowane wam zaklęcie, a dopiero później test leczenia. Pirania będzie się opiekować rannymi dopiero kiedy opuścicie teren (trwa to godzinę na pacjenta), więc AKTUALNIE Mesmir oraz Colin mają o jeden HP mniej (odpowiednio: 5 i 0). Handlarz ledwo trzyma się na nogach, więc Pirania posadziła go na konia. Z mojego postu (za dwie-trzy godziny biorę się za pisanie) dowiecie się co się działo po rozejrzeniu się po okolicy.

Jeśli Kerm nie ma nic przeciwko, to uznam, że jego łowca wspiął się na jedno z okolicznych drzew, aby lepiej przyjrzeć się okolicy.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline