Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 17:52   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- I siemka Nef i Morel Kupę lat

@Nef

- Sesja militarna znaczy się? Mam nadzieję

- Ok, bardzo by Ci przeszkadzało jakby ktoś przylazł z postacią z innej sesji? No dorobił/przerobiłbym co trzeba pod tą sesję.

- W sumie skoro z BG takie kozaki. To czy oznacza, że fabularnie też są KIMŚ? Na przykład nie szeregowcem czy aż podoficerem tylko szefem oddziału? Albo jak rycerzem czy szlachcicem to z jakąś tam swoją ekipą? No chodzi mi o coś czego nie ma przy opisie profesji (o ile dobrze pamietam). Czy po prostu są jakimś tam lepciejszymi fajterami, killerami, zwiadowcami i tyle czyli tylko to co jest w opisie profesji?

- No i w tej chwili jestem na urlopie i nie mam dostępu do podręczników. Pi x oko miałbym dostęp gdzieś w przyszły weekend. Bardzo by to zmniejszało moje szanse w tej rekrucie?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline