Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2016, 01:45   #12
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Heroiczny Warhammer na poziomie ponad zbieracza szlamu?
Jestem zainteresowany.

Pytania:
Postać na trzeciej profesji, czy to oznacza, że możemy wpisać sobie opcjonalne umiejętności zdolności z 1 i 2 profesji?
Chodzi o zdolności i umiejętności do wyboru albo x albo y, które można wykupić po skomplementowaniu profesji jak i powtarzające się na kolejnej profesji umiejętności.

W jaki sposób wysłać kartę?
3 profesja czyli wszystkie zdolności i umiejętności które mechanicznie trzeba zdobywać by wejść na profesję wyżej. Jeśli umiejętności profesji się powtarzają to niestety w tym przypadku jesteście stratni, ale na takim poziomie postaci to chyba aż tak wam nie będzie przeszkadzało

Cytat:
Napisał Morel Zobacz post
Dołączam się do pytania o umiejętności i zdolności - obie profesje rozwinięte mają być na max? I dokładam pytanie o ekwipunek. Mam coś wybrać na start? Jak tak to za jakąś kwotę? Czy zdać się na wybór MG?
A i co ze statystykami startowymi.
Ekwipunek podstawowy wynikający z obecnej i wcześniejszych profesji, plus dla każdego jeden indywidualny przedmiot w darze od MG z racji sporego doświadczenia w wojnie z chaosem.

Statystyki sami sobie rzucajcie, ja swoim graczom wierzę na słowo, jeśli kogoś jara granie podrasowaną postacią, a nie efektem losu to jego sprawa.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Siemka

- I siemka Nef i Morel Kupę lat

@Nef

- Sesja militarna znaczy się? Mam nadzieję

- Ok, bardzo by Ci przeszkadzało jakby ktoś przylazł z postacią z innej sesji? No dorobił/przerobiłbym co trzeba pod tą sesję.

- W sumie skoro z BG takie kozaki. To czy oznacza, że fabularnie też są KIMŚ? Na przykład nie szeregowcem czy aż podoficerem tylko szefem oddziału? Albo jak rycerzem czy szlachcicem to z jakąś tam swoją ekipą? No chodzi mi o coś czego nie ma przy opisie profesji (o ile dobrze pamietam). Czy po prostu są jakimś tam lepciejszymi fajterami, killerami, zwiadowcami i tyle czyli tylko to co jest w opisie profesji?

- No i w tej chwili jestem na urlopie i nie mam dostępu do podręczników. Pi x oko miałbym dostęp gdzieś w przyszły weekend. Bardzo by to zmniejszało moje szanse w tej rekrucie?
Nie mam problemu z postacią z innej sesji.

Fabularnie, jak najbardziej są kimś. To osoby ważne dla Imperium w okresie wojny z chaosem. Znacie się od samego początku trwania wojny (okoliczności poznania zostawiam wam ). Nie pamiętam dokładnie ile trwała wojna z siłami Archaona ale coś mi mówi że kilka miesięcy. W tym czasie wygraliście kilka ważnych bitew (to też zostawiam wam) i zabiliście nawet dwóch, może trzech ważnych "bossów" w armii chaosu (nie koniecznie opętany, mógł być ork heros, mógł to być mroczny elf albo cholera wie co jeszcze). W okolicznych miejscowościach, gdzie zrobiliście coś wielkiego rozpoznają wasze twarze, a przynajmniej imiona. Ostatnią waszą wielką bitwą była obrona Telebheim około miesiąc czasu przed rozpoczęciem sesji. Od tamtej pory stacjonowaliście w okolicy miasteczka, gdzie zaczynał się wstępniak do rekrutacji.

Mechanikę postaci proszę bez zbytniego wysilania się, bo ja i tak będę prosił was o uzupełnienie karty w panelu sesji, więc bez sensu żebyście dwa razy to pisali. Tak tylko żebym miał wgląd w mechanikę na 1 rzut oka a resztę dopracujemy jak sesja ruszy

Mój mail to dominaka@gmail.com ale lepiej linka z doca na pw posłać.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!

Ostatnio edytowane przez Nefarius : 28-08-2016 o 01:52.
Nefarius jest offline