Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 14:35   #16
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Witam

A i Szanownemu Panu NW, nie dziękuje za te życzenia. Miło usłyszeć dobre słowo od przyjaciół. Nic nie szkodzi mnie też może nie być, bo jadę do Narzeczonej, ale postaram się pisać. W piątek będę jeszcze w domu na pewno.

Szacunkiem Waszmnościów obu darze, o czym chce byście wiedzieli, bo Kompani z was doskonali. Mam nadzieje, że współpraca nasza nie ustanie na tej sesyji, bo pomysłów mam jeszcze wiele. Może dożyje takiej chwili, że któryś z Panów Braci biesiadę poprowadzi, którą jeśli pozwolicie uraczę moja skromną osobą. A starań dołożę wtedy by jak najlepiej się sprawić. Dobry los widać taką dobrą kompanije z nas stworzyć raczył.

Pozdrawiam Hreczkosiej Radosław
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline