Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 15:34   #1
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
[cyberpunk 2020] Ochrona

Witam (który to już raz)! Ostatnio zauważyłem, że ten system zamiera, postanowiłem zapobiec temu poprzez sesję.
Trochę o samej sesji. Będziecie pracować w firmie ochroniarskiej. Wasz szef Smith (wiem oryginalne) prowadzi też mniej legalny interes w Los Angeles. Wy oficjalnie jesteście ochroniarzami a nie oficjalnie jesteście od brudnej roboty. Będziecie musieli ochronić jedną osobę a drugą zlikwidować.
Potrzebuję około czterech graczy. Nie możecie grac: korpami (jakby ktoś chciał nimi grac), rockmanami, netrunerami, reporterami, gliniarzami (wiem spore ograniczenia). Dostajecie na sprzęt 15 tysięcy, dostajecie gratis mieszkanie i bilet na samolot. Karta ma zawierać typowe rzeczy (jak w podręczniku). Karty na pw a jeśli chodzi o mechanikę to kości przed monitorem.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline