Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2016, 12:03   #992
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Więc jak by co to cały czas coś robię i nie znikłem, dam Wam nawet dowód.


Mapka jest pokaźnych rozmiarów dlatego też na podglądzie jest mało widoczna. Do tego jest zrobiona tak, że widzicie na niej tylko te miejsca co są naniesione. Inne myślałem aby zapikselizować, ale jednak wybrałem zaciemnić całkowicie. W tedy nie macie możliwości zakładać co tam jest. Jeśli ktoś uważa, że zna jakieś miejsce na obszarze mapki to piszcie, a odsłonie dla tych graczy. Chyba, że dzielicie się tą informacją to w tedy osłonię też dla pozostałych. Wraz z czasem będzie coraz więcej dostępnych lokalizacji.

Co o tym uważacie?

Mapkę można zapisać w tedy powiększać sobie do woli Zauważyłem też, że jak się otworzy w oryginalnych rozmiarach to też widać wszystkie miejsca dokładnie.

Jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie, a postaram się je zrealizować. Myślałem nawet o filmiku trailler nowej sesji, ale za dużo pracy hehe
 
Inferian jest offline