Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2016, 00:34   #15
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Sytuacja kryzysowa. Musiałam w ciągu kilkunastu godzin zebrać pieniądze, których nie miałam, więc w desperacji zastawiłam laptopa w lombardzie. Nie wiem kiedy będę w stanie go wykupić. Mam drugiego, którego w kolejnej sytuacji kryzysowej musiałam zmienić na nowy, ale jest z nim problem. Ostatnie co pamiętam to jak on dymi wraz z wtyczką od zasilacza, który mówiąc delikatnie poddał się napięciu. Strony ledwo przeglądam starym tabletem, którego wartość i jakość jest w granicach 25zł, więc możecie sobie wyobrazić jak to działa. Armielu, posta do ciebie napiszę, jak tylko usiądę do stacjonarki, którą oddałam mężowi i nie chcę mu zabierać radości.

Mam jednak do was małe pytanie. Nie wiecie może czy Power Bank może też służyć do ładowania laptopa? Po tym incydencie odpaliłam starego lapa i działał przez 30 min (bo na tyle była naładowana bateria) to na takim Power Banku też powinien dać radę.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline