Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 17:19   #4
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Abishai się zgłosił ale jeszcze nie dostałem karty
Znajomy mój się zgłosił ale ma problemy z tworzeniem konta na LI (nie dostaje maila potwierdzającego)
Jeszcze jedna osoba mi się zgłosiła. Więc w sumie 3 zgłoszenia i 0 kart.
Jeżeli nie wystarczy graczy i postaci dobrej jakości to przedłużę rekrutację, ale z pewnością sesja się odbędzie więc zapraszam do pisania kart.

Poza tym podkreślę jeszcze raz, że chciałbym graczy kompetentnych w temacie i odpowiedzialnych. Niestety zdarza mi się spotkać takich którzy nie szanują mistrza po drugiej stronie kabelka łączy, więc nie chciałbym takim prowadzić. Scenariusz planuję zakończyć z tymi samymi graczami którymi rozpocząłem (oczywiście minus tych co zginą).
Dodaję jedną kategorię do KP

Umiejętnośći - mniej więcej w jakich dziedzinach bohater czuje się dobrze w jakich gorzej, jakie posiada specyficzne zdolności. Ogólny zarys jego wiedzy i umiejętności praktycznych.
 

Ostatnio edytowane przez Diakonis : 16-05-2007 o 17:22.
Diakonis jest offline