Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 17:49   #22
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
No ale nie dokońca jestem przekonany że był on do mnie : ),moja postać zadała pytanie do postaci Malahaja po czym nagle pojawił się Król, odszedł na chwile to czekam na odpowiedź która chyba powina paść za nim Król powrócił a jeśli nawet nie to Verryaalda poprostu nie zrozumiał by że Król mówi do niego : P
I odpowiedź od Malahaja padła, cytuję:

Cytat:
- ...Aydenn. - dokończył zdanie, nie zrażony wyraźną zaczepką, po czym zwrócił się do stojącego przy nim człowieka głosem równie spokojnym i łagodnym, jak wcześniej do elfki.
- Hmmm... to, że ma mało oryginalny gust? Przykro mi przyjacielu, nie wiem, o czym mówisz i niemoge Ci pomóc. –
Wystarczy uważniej czytać..

Kolejność odpisywania jest MG/gracze/ MG i bez konkretnego powodu nie będę jej zaburzał. W rekrutacji też nie wspominałem o częstości odpisywania.. A nie widzę powodu do robienia rabanu tylko dlatego, że nie wszyscy gracze odpisali równie szybko jak Rasgan i Amman.


Cytat:
Ja mam inną propozycję. Jak prowadziłem sesję (bohaterowie kontynentu zagłady - możecie sobie poczytać jeśli chcecie) to gdy był martwy punkt, to jako narrator sztucznie omijałem wypowiedzi graczy. W ten sposób zachowaliśmy ciągłość wszystcy gracze - MG i tak w kółko. Skończyło się na postach co 2 dzień A później przestało działać forum. Nie mniej, tutaj też proponuję podobne rozwiązanie, bo będziemy stali i czekali na mniej aktywnych graczy.
Niestety aktywny gracz nie oznacza aktywną postać.. Amman obserwuje, Rasgan rozmyśla. Brak postów od innych graczy nie blokuje działań waszych postaci. Nie martwego punktu, którego miałbym ominąć. Poza tym jak robiłem tak w innym PBFie, to od razu był wielki wybuch wyrzutów.. A sytuacja była o wiele prostsza niż tutaj. Dlatego nie zamierzam stosować takiej sztuczki, chyba że sytuacja mnie do tego zmusi.

Poza tym komentarze są także po to by gracze mogli się dopytać o to co według niech jest niezrozumiałe w poście MG lub innych graczy.. zamiast czekać z ruchem i narzekać, że Pbem stoi.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 27-08-2009 o 12:14.
abishai jest offline