Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2016, 00:56   #14
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Nie pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałem o Świecie Mroku ale to musiało być dawno. Pamiętam za to kiedy się w nim zakochałem.
To była zima 2001 lub już 2002, graliśmy wówczas w internacie całkiem sporo. Tak się zresztą szczęśliwie składało, że było to miejsce i czas gdzie 90% populacji była grająca (to prawie jak klinika odwykowa od rzeczywistości, polecam każdemu). Któregoś wieczoru kolega który najczęściej pełnił rolę MG (najsłabsza psychika, znacie, rozumiecie), przywiózł z domu podręcznik. Okładka przypominająca granitową płytę nagrobną z jakimś zielskiem i różą a na górze tytuł "Wampir: Mroczne Wieki".
Na początku podszedłem do tego z wielką rezerwą, później zacząłem czytać jedno słowo zwróciło moją uwagę, nie dało się go wymówić "Tzimisce"...
Dalej poszło z górki, Stary Klan, magia kołduniczna, po prostu miłość, pożądanie, namiętność.

A co do drugiego pytania... prawdziwy Tzimisce nie ukrywa swej boskości, prawdziwy Tzimisce kroczy z dumnie podniesioną głową pozwalając by śmiertelni truchleli ze strachu i doświadczyli jego supremacji na każdym polu.
 
Googolplex jest offline