Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2016, 23:14   #14
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
[Mapka]
To jest z jakiegoś programu? Też chcę.

Cytat:
Napisał Nortrom Zobacz post
To może ja się zgłoszę? Zawsze to jedna osoba mniej do rzucania kamieniami
Miałam nadzieję na jakiegoś muskularnego wojownika, idę wstawić awatar, a tam mroczna elfka

Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
A tak poza tym, możecie w kilku zdaniach tu w komentarzach przedstawić swoje postacie.
Średniego wzrostu jak na swój młody wiek, ubrana na czarno dziewczyna wyglądająca jak siedem nieszczęść. Blizny na przepracowanych rękach i nawet sporadycznie twarzy, nieliczne strupy i siniaki, chociaż ubranie ma nie najgorsze, jednak proste do bólu. Twarz kropka w kropkę z avka (długo szukałam, ale idealnie pasuje).

Nosi się na czarno, tunika z szerokimi rękawami narzucona na koszulę i wąskie spodnie, a na stopach niskie buty (shoes z angielska). Ma przy sobie sakwę z jakimiś drobiazgami i torbę zawieszoną przy pasie (słabo widoczną, bo wchodzi pod tunikę).

Duży obrazek: http://i.imgur.com/I5c5ZKy.jpg (bez ptaka).

To tak wstępem, co wdać powierzchownie.

Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Aha to mam do dobrania kolejne 3 niebojowe profesje, tyle wygrać i to przed startem
Ja mam w karcie (zatwierdzonej):

1. darmowy język rasowy (niektóre rasy mają chyba po dwa).
2. liczbę umiejętności z klasy.
3. języki z intelektu potraktowane jako dowolne umiejętności.

Nie licząc bojowych oczywiście, które wydaje się w innym miejscu.
 
kinkubus jest offline