Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2016, 21:38   #1112
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Merill i Zuz

- Witamy na pokładzie


@Lemi

- O co z tym moim paczizmem na zawodników czy co? Przydało się to na coś? Bo w sumie jak nie to mogę poklepać Irisha po plerach, pogratulować i dalej mu życzyć powodzenia

- I jak ma się scenka w okolicach komisariatu w czasoprzestrzeni do turnieju? Bo chyba z parę dni różnicy powinno być mi się tak wydaje ale nie wiem czy słusznie

- I co z moją Raną? Bo po paru dniach to chyba nawet z oblanymi testami to coś tam powinna się kara chyba zmniejszyć. Mam nadzieję


Cytat:
Rozumiem że twoja postać ma zamiar poznać wszystkich członków pociągu?
- Tylko członków? No to nasz Cukiereczek będzie niepocieszona... Ale ona w sumie rzadko kiedy jest ucieszona więc chyba dużej różnicy chyba by nie było...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline