Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 23:18   #16
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Druga część "Piratów" rzeczywiście jest bardzo dobra ale gdy zobaczyłem zakończenie to, taka moja myśl pierwsza, poczułem komerchę. Co ja, serial ogladam czy film żeby mi tak w połowie przerywać? Wielce mnie to zniesmaczyło i zaminusowało na ogólnym odbiorze produkcji. Faktu jednak to nie zmiana, że "Piraci" sa jednym z lepszych filmów jakie ostatnimi czasy widziałem (chociaż częśc pierwsza chyba ździebko lepsza była ).
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
RÄ™bajÅ‚o jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem