Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2016, 07:58   #17
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Eryk: Nigdy nie robiłam postaci przez żaden generator, ale jak dla mnie to opcja "all skills and talents" jest tą odpowiednią, jeśli mówimy o zakończeniu pierwszej profesji. Zresztą, jak coś mechanicznie będzie źle, dam Ci znać.

Co do kupowania umiejek, to po wejściu na drugą profesję nie dostajesz ich "z urzędu" jak w pierwszej, więc oprócz rozwinięć cech musisz wykupić wszystkie umiejętności i zdolności z drugiej kariery - dlatego te 500PD możesz rozdać albo na cechy, albo na umiejki/zdolności.

Mam nadzieję, że tym razem wszystko jest dostatecznie jasne?

Fyrskar, Corrick: dziękuję za karty, Panowie, jak tylko będę mieć troszkę więcej czasu niż obecnie pisząc tę wiadomość, to przeczytam je sobie i dam znać, czy wszystko jest w porządku Czyli pewnie coś koło popołudnia
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline