Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2016, 11:34   #119
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
UWAGA

Z przyzwyczajenia, że Piącha nietomna nie dopisałam oczywistej opcji - czy Piącha będzie współpracować z częścią lub całością drużyny

Przypominam, że wymaganiem rekutacyjnym i osią (obecnej) fabuły, na której zawiązała się drużyna był dług wdzięczności wobec Gundrena. Przynajmniej dla większości postaci. Miejcie to na uwadze planując kolejne działania.

Chciałabym również ogłosić koniec taryfy ulgowej. W tempie nieco przyśpieszonym skończyliśmy 1 rozdział sesji (jest ich 4 albo 5, ale dłuższe). Od teraz nie będzie już poprawiania gdy pomylicie wchód z zachodem, Slidara z Gundrenem, a orka z ogrem. Jak postać zaliczy wtopę, bo gracz czegoś nie doczytał lub nie zerknął na mapę - Wasz problem.
Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy ja się pomylę, nie dostarczę potrzebnych informacji lub napiszę coś niejasno - takie sytuacje proszę mi, rzecz jasna, od razu zgłaszać.

W kolejnej turze najprawdopodobniej (jeszcze dogrywam szczegóły) dołączą do Was dwie postacie, prowadzone przez Romulusa i sunellicę - po jednej do każdej z ekip.

Zachęcam do aktywnego korzystania z doca. Jesteście już w Phandalin, co oznacza licznych NPCów i masę nowych informacji - oraz questów. W końcu postacie za coś muszą żyć
 
Sayane jest offline