Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2016, 12:57   #43
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Kto jeszcze Å‚owcÄ… gra???
Kerm zgłosił łowcę wampirów Pierwszy post jest aktualizowany odnośnie nadesłanych KP i tam można sprawdzić, kto jaką postać podesłał.

W każdym razie, cieszy mnie zainteresowanie, bo to oznacza, że na pewno wystartujemy, martwi jedynie to, że prawdopodobnie będę musiała odrzucić jakieś zgłoszenia (wciąż czekam na karty od jakichś 4-5 osób, przynajmniej tyle mi się deklarowało), gdyż absolutnie nie chcę przekraczać progu 6 graczy, a karty póki co podesłaliście naprawdę bardzo, ale to bardzo fajne. No cóż, taki to już niemiły obowiązek MG

I jeszcze jedno, bo chyba o tym nie wspomniałam wcześniej - wątki z historii postaci nie będą rozwijane, bo to będzie po prostu prosty jednostrzał (w dodatku dość krótki), więc jeśli komuś to w czymś przeszkadza, to oczywiście ma szansę się jeszcze wycofać
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline