Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2016, 09:37   #182
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wciąż czekam na wartości obciążenia Valeranda oraz Hydrangei.

@Kerm
Podliczyłem wartość obciążenia Twojej postaci i wychodzi na to, że przekroczyłeś kategorię "light" i masz teraz średnie obciążenie, a więc:

Max dex: +3
Check Penalty: –3
Speed: 20 ft.
Run: ×4

Dlatego od samego początku prosiłem o obliczenie wartości obciążenia, ale w sumie teraz to i tak bez sensu, aby nakładać te kary. Przymknę na to oko, uznawszy, że jednak znalazło się trochę miejsca na wozie Colina na wasze towary, ale już po dotarciu do Endhome chciałbym, aby pozostali gracze obliczyli niesione obciążenie (złota nie musicie - to zawsze ignorowałem, traktując jako wszelkiego rodzaju kosztowności (klejnoty, kamienie szlachetne, platyna, złoto itp.)). Na całe szczęście to nie ADOM i nie zostaniecie spłaszczeni przez niesiony przez was ekwipunek
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline