Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2016, 10:57   #11
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał TomBurgle Zobacz post
Tak jak Mira uważam że pary są dużo ciekawsze(choć wolniejsze i kłopotliwsze) w rozgrywce - WoD interakcją stoi! Nawet gdyby to były pary z tej samej frakcji. Czasem ktoś potrzebuje wsparcia, czy to drugiej głowy do rozwiązania zagadki...

...czy do pokonania potężnego, 7 pokoleniowego wampira. Zwłaszcza łowcy. Camarilla chce "tylko porozmawiać". OK. Ale łowcy...przewidujesz różne pułapy startowe żeby wyregulować szanse?
Tak, chcę zbalansować rozgrywkę, dobrze ją rozplanować, żeby nie położyć jej właśnie przez niezbalansowanie czy jakieś niedopatrzenia

Cytat:
Napisał TomBurgle
Jeden post = jedno miasto brzmi świetnie. Nawet przy potencjalnych problemach w składzie takiego posta-monstrum.
Jeśli gra toczyłaby się w parach, wtedy jechalibyśmy cyklem: ja-gracz-gracz (jedno miasto). Po prostu post byłby dzielony na trójkę, a każdy mój nowy post, otwierałby nowe miasto/większą lokację w trasie, gdyby łapałby was świt
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline