Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2016, 11:17   #15
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Googolplex
Przyznaję się szczerze, że to co mnie najbardziej przyciągnęło to jedno słowo "mag". Mam jednego który od dwunastu lat czeka na możliwość gry ale... ale tak jak już to było wspomniane magyia jest w stanie całkowicie zaburzyć równowagę gry. Prawie ta sama sytuacja pojawia się przy mumiach.

Więc... dopuszczasz nieoficjalny setting Nieśmiertelnego?
Jeśli chodzi o Maga, jestem na etapie zbierania podręczników. Za przeglądanie się i całkowitą mechanikę wezmę się za jakiś czas, powiedzmy za tydzień. I jakieś oględne wytyczne co do mechaniki podam jeszcze tutaj, ale nie wcześniej niż 17 września

Cytat:
Napisał corax
Dostrzegam mocne inspiracje niedawną crossową sesją Leona - Jaki tu spokój. Myślę, że największym problemem nie będzie kwestia solo/par/nie-par/interakcji czy samego crossu a rzeczy tak prozaicznej jak kontrola linii czasowej. Na tym JTS się rozbił, zanim zdążyliśmy dotrzeć do wspólnego finału/części wspólnej.
Myślę, że dużo zależy od zaangażowania graczy. Jeśli nikt się nie wypali przedwcześnie, wydaje mi się, że będę w stanie to skorelować. Nieco ułatwia sprawę fakt, że jak na razie, większość chętnych jest do gry Wąpierzami, więc historia toczyć będzie się nocą.
A i dlatego też chcę rozpisać sobie główne założenia historii dla poszczególnych frakcji, by nie zostać potem zaskoczonym zbytnio przez BG I by ktoś nie musiał siedzieć w pewnym miejscu przez 2 tygodnie, czekając na pozostałych

Cytat:
Napisał Aiko
Zapowiada się ciekawa sesja nie mogę się doczekać rekrutacji i tego co wymyślicie.
Nie musisz mówić mi za dwóch Wiem, że Głosy w głowie i te sprawy, ale ale... O czym to ja? A, coś wymyślimy
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline