Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2007, 10:49   #37
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Krasnolud rozejrzał się dyskretnie dookoła, spojrzał na stworzenie i uśmiechnął się.
- Raczej nie wyjdziemy z miasta tak szybko, jakbyśmy chcieli- bramy zamyka się tu na noc.
Koren przeciągnął się i ziewnął ukradkiem.
- W tej sytuacji trzeba będzie pójść do knajpy i coś zjeść. Ja jestem głodny, twój przyjaciel też, a ty chyba coś wspominałaś o odnowieniu zapasów, prawda? Zostaje nam tylko miasto i szynki.- Krasnolud przyjrzał się elfce podejrzliwie - bo ja skakać przez ogrodzenie nie mam najmniejszego zamiaru.

I odwrócił się zmierzając w sronę centrum. Po paru krokach obrócił się, puścił do elfki oko i uśmiechnął się:
- No, piękna, nie obraziłem się ani ja, ani ty się nie obraziłaś. Idziecie? Na trzy posiłki jeszcze mnie stać - powiedział.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline