Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2016, 23:42   #204
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
@Pipboy79, Dhratlach
Jakbyście przewertowali sondę, to znajdziecie, że sam byłem nieprzychylny do pomysłu kontynuowania sesji (choć bardziej z uwagi na pracochłonność). Decyzja o kontynuacji była bardziej decyzją Uzuu niż moją, niemniej jednak nie chcę się od niej odcinać, bo uważam że jest jak najbardziej słuszna.

Po pierwsze Uzuu uczestniczył w tworzeniu Osadników. Można powiedzieć, że jest jej spadkobiercą.

Po drugie, a w zasadzie najważniejsze - ci co grali w osadnikach łącznie z Autumm na czele stworzyli bogaty świat, który po prostu szkoda porzucić. Czy to sama historia sesji, czy różne wspominki i historie postaci są naprawdę dobrym źródłem inspiracji i materiałów, zwłaszcza że dało się to pogodzić ze sobą.

@Potacz
Będzie na to czas w rekrutacji. :P
 
Rewik jest offline